Pozytywne miejsca w sieci.

Na tej stronie umieszczam spis miejsc w sieci, które chętnie odwiedzam i z czystym sumieniem mogę polecić. Pamiętajcie jednak, że nie wszystko to co mi się podoba będzie się podobało Wam 🙂 . Mój blog z założenia jest miejscem pozytywnym i do pozytywnych miejsc w sieci będę zostawiał namiary.

Co-dziennik życia z FAS – Blog na FB prowadzony przez Kasię Liszcz – bohaterkę jednego z moich artykułów. Kasia prowadzi bloga i opisuje ze swojej perspektywy życie osoby z zespołem FAS, (alkoholowy zespół płodowy) dziecięcym porażeniem mózgowym i cukrzycą. Kasia potrzebuje pomocy, nasze kochane państwo nie refunduje rozwiązań pozwalających jej żyć z takimi przypadłościami dlatego podaję również stronę na której są zbierane pieniądze na ten cel. www.siepomaga.pl/kasialisz

Martapisze.pl – blog uroczej młodej kobiety, która bardzo pozytywnie opisuje otaczającą ją rzeczywistość i wielokrotnie rozprawia o marzeniach. Dużo pozytywnej energii. 🙂 Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się ją spotkać – pewnie ma moc energii w sobie.

Wolnym być – stronka człowieka opisującego swoją historię głównie przez pryzmat niezależności finansowej i dążenia do niej. Pokazuje również jak zmieniają się priorytety i podejście do życia wraz z pojawianiem się nowych członków rodziny i wzrasta wspomniana już niezależność. Gość pokazuje, że można spełniać swoje marzenia. Choć ostatnio rzadziej pisze warto potraktować wpisy archiwalne jako lekturę.

Nasza Polana – świetna strona pokazująca, że jak się bardzo chce i działa to można wszystko zmienić i rozpocząć nowe życie. Znakomita historia pary, która postanowiła zmienić swoje życie i osiedlić się w wymarzonej krainie pokazana od „kuchni”.

Droga do prostego życia – strona o minimaliźmie i o tym, że nie zawsze dużo, wiele, mocno, bardzo znaczy dobrze. Wiele zmieniła w moim patrzeniu na swoje marzenia.